Bize Ulaşın

Hyundai Atmaş Plaza

ZAFER MAHALLESİ İSTANBUL CAD. NO: 38 A ÇORLU/TEKİRDAĞ

Krokimiz için tıklayınızKrokimiz için tıklayınız. 0 282 685 44 400 282 685 44 40 0 282 685 44 410 282 685 44 41 0 282 685 44 420 282 685 44 42
Çalışma SaatlerimizÇalışma Saatlerimiz

Haftaiçi 08:30 - 18:15
Cumartesi 08:30 - 16:00
Pazar 10:30 - 18:00

KAPALI

Harita - Nasıl giderim?Nasıl giderim?
BAYON.

Onu isteklerin var etti.

Bayon Bg New 1860X720 V2 Bayon Bg New 580X780

Tasarım

Göz alıcı tasarım özellikleri.

BAYON, belirgin çizgileri ve göz alıcı oranları ile estetik konusunda da tüm istekleri karşılamayı başarıyor. Şık ve stil sahibi tasarımıyla öne çıkan model, Hyundai'nin ödüllü SUV mirasını görsel açıdan çarpıcı bir yorumla birleştiriyor.

360° VR ve Renk Seçenekleri

Dış Renk
Mangrove Yeşil Sedefli
  • Mangrove Yeşil Sedefli
  • Derin Mavi Sedefli
  • Turkuaz Metalik
  • Ateş Kırmızısı Sedefli
  • Mika Siyah Sedefli
  • Manyetik Gri Sedefli
  • Kumsal Gri Metalik
  • Kurşun Gri Metalik
  • Atlas Beyaz
Uyarı

Ürün ve görsel farklılık gösterebilir.

Avrupa'nın dört bir yanında BAYON'dan ilham alınarak yaratılan sanat çalışmaları.

BAYON'un dünya prömiyerini kutlamak için Avrupa'nın dört bir yanından 9 farklı sanatçıyı modelin tasarımından ilham alan benzersiz sanat eserleri yaratmaya davet ettik. Proje fikri, modelin benzersiz özellikleri temel alınarak ortaya çıktı. Avrupa için özel olarak geliştirilen ilk Hyundai modeli olan BAYON ve Hyundai'nin “Duygusal Sportiflik” tasarım kimliğini yansıtan özgün model tasarımı, sanatsal bir ilham kaynağı oldu.

BC3 Artwork Italy Camilla Alberti

Camilla Alberti (İtalya)

Çalışmalarında terk edilmiş nesneler, endüstriyel atıklar ve kentsel çevrede varlığını sürdüren antropik unsurlar kullanan Camilla, bu çalışmasında BAYON'un ön ızgarasındaki girift desenlerden ilham aldı.

BC3 Artwork Netherlands Vincent De Boer

Vincent de Boer (Hollanda)

Çalışmalarında kaligrafi, grafik tasarım ve tipografi öğelerini bir araya getiren Vincent’ın kağıt üzerine mürekkep kullanarak yarattığı eseri, BAYON'un kompakt ve şık oranlarını yansıtıyor.

BC3 Artwork Czech Republic Jan Gemrot

Jan Gemrot (Çek Cumhuriyeti)

BAYON'un farlarında kullanılan güçlü geometrik şekiller, şehirde hareket etmenin özgürlüğünü ve kolaylığını çağrıştırarak illüstratör Jan'a kanatlarını açarak uçan bir insan figürünü anımsattı.

BC3 Artwork Germany Guido Zimmerman

Guido Zimmerman (Almanya)

BAYON'un elektrikli güç aktarım mekanizmasından ve ayırt edici tasarım öğelerinden ilham alan Guido, dörtnala koşan atların ve BAYON'a ait şekillerin sentezini yansıtan üç boyutlu bir ahşap heykel tasarlardı.

BC3 Artwork Spain Nuriatoll

Nuriatoll (İspanya)

İspanyol grafik tasarımcı, memleketi Barselona'nın dört bir yanında görebileceğiniz kente dair devasa duvar resimlerini ve sanat eserlerini yaratmayı seviyor. Sanatçı, resimlerinde BAYON'un ok biçimindeki farlarından esinlendi.

BC3 Artwork Turkey Soyhan Baltaci

Soyhan Baltacı (Türkiye)

Mekân, insan ve doğa unsurlarıyla oynayarak yarattığı sanatıyla çevre ile kurduğumuz ilişkinin evrimini keşfe çıkan Soyhan’ın çizimleri, BAYON'un çeşitli tasarım öğelerini vurguluyor.

BC3 Artwork UK Nathaniel Rackowe

Nathaniel Rackowe (İngiltere)

BAYON'un geniş ızgarasından esinlenen Londralı sanatçı, modern şehir ortamının dinamik ışıklarında gezinen birbirine kenetlenmiş ağ yapılarını temsil eden bir ışık heykeli yarattı.

BC3 Artwork Poland Pola Augustynowiczs

Pola Augustynowiczs (Polonya)

Her türlü malzemeyi kullanarak çarpıcı ve renkli çizimler yaratmaktan keyif alan Pola, şehir sokaklarını çeşitli duygusal elementlerle birleştiren bir dünya yaratırken, ilhamını BAYON’dan aldı.

BC3 Artwork France Bahar

Bahar (Fransa)

Tıpkı otomobilin kendisi gibi, ilhamını Fransa’nın güney batısında yer alan Bayonne kentinden alan Bahar’ın çalışmasında, şiirselliğin ve ihtişamın kente dair detaylar ile belirgin şekilde işlendiği, benzersiz bir estetik perspektife tanık oluyoruz.

Duygusal sportifliğin güçlü şıklığı.

Hyundai’nin temel SUV tasarım öğelerini barındıran BAYON, keskin görünümü ile güçlü ve şık bir duruş sergiliyor. Kendinden emin bir karaktere sahip modelin güçlü çizgileri ve ok biçimindeki farları, Hyundai'nin Duygusal Sportiflik felsefesini yansıtan tasarım kimliğinin dinamik bir yorumunu ortaya koyuyor. Bu tasarım kimliği oran, mimari, stil ve teknoloji arasındaki uyumla tanımlanıyor.

Ön

Ok biçimindeki farlar ve geniş ızgara, üst bölümdeki şık hava girişi bandı ve ince LED gündüz farları ile mükemmel bir uyum sağlayarak aracın ön tasarımına benzersiz bir görünüm kazandırıyor.

Ön
Yan

Yan

Yan bölümün dinamik omuz çizgisi, dikkatleri BAYON’un keskin görsel özelliklerine, güçlü C sütununa ve kama şeklindeki sportif tasarımına çekiyor.

Arka

Ok biçimindeki LED arka far grubu, kırmızı bir vurgu çizgisiyle birbirine bağlanıyor. Yanlarda en uç noktalara yerleştirilen bu farlar, BAYON’un geniş görünümünü pekiştiriyor.

Arka
Güçlü kompakt SUV tasarımı
Güçlü kompakt SUV tasarımı
Özgün ve iddialı geniş ızgara
Özgün ve iddialı geniş ızgara

Dik açılı ve akıcı tasarım öğelerine sahip geniş ızgara, alt bölümde genişleyerek sportif alt tampon ve dikkat çekici gümüş karter muhafazası ile birlikte güçlü bir duruş sergiliyor.

Çift renkli şık alaşım jantlar
Çift renkli şık alaşım jantlar

BAYON, 16” veya 17” şık alaşım jant seçenekleriyle sunuluyor.

Fark yaratan tasarım detayları
Fark yaratan tasarım detayları

BAYON’un her açıdan özgün profili, ok biçimindeki C sütunu, benzersiz görünümünü ön plana çıkaran çamurluk özelliği ve tekerlek yuvası kaplaması ile bir kez daha vurgulanıyor.

İmza niteliğindeki ok biçimli farlar
İmza niteliğindeki ok biçimli farlar

Daha geniş bir duruş yaratmak için tasarımcılarımız tarafından yanlarda en uç noktalara yerleştirilen ok biçimli LED far grubu, arka bölümde BAYON’un etkileyici tasarımını çarpıcı bir şekilde vurguluyor.

Arkasında iz bırakan tasarım
Arkasında iz bırakan tasarım

Geniş bir arka cama sahip şık tasarımlı bagaj kapağı, stop lambalarına doğru uzanan ince yatay çizgisiyle bu yepyeni kompakt SUV’nin ferahlığını ve sportif yanını ön plana çıkarıyor.

Ruhunun tüm renklerini yansıtır.

BAYON'un göz alıcı silüetini tamamlamak için, yeni bir alternatif olan Mangrove Yeşil dâhil olmak üzere toplam yedi farklı gövde rengi arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca iki renkli tavan ve uyumlu Sedefi Mika Siyah ayna kapağı opsiyonu, renk kombinasyonlarını daha fazla kişiselleştirerek kendi stilinizi mükemmel şekilde yansıtmanızı sağlar.

Geniş ve ferah.

Yolcu konforunu en üst düzeye çıkarmaya ve bagaj hacmini artırmaya odaklanan Hyundai tasarımcıları, BAYON'un iç tasarımında iyi aydınlatılmış, modern bir atmosfer yarattı. Doğadaki biçimlerden esinlenerek tasarlanan kapılar, ön konsolu şık bir şekilde kuşatıyor. Kapıların yapısı, ön konsol bölümüyle mükemmel bir uyum yakalıyor ve LED iç mekân aydınlatması kokpitte mavi renkli ince ve sofistike bir detay oluşturuyor.

Mükemmel

Mükemmel görüş ve konfor.

Yüksek kaliteli kumaşla kaplı koltukların verdiği hisse ve konforu şıklıkla buluşturan yüksek oturma pozisyonuyla BAYON, iç tasarımında da tüm isteklerinizi karşılamaya hazır.

Şık ve stil sahibi ön konsol.

Kusursuz yatay çizgiler, dominant ön konsola benzersiz bir şıklık kazandırarak ön panelin etkileyici ve geniş tasarımını vurguluyor.

Şık
Sportif

Sportif 4 kollu direksiyon.

Görsel olarak birleştirilen büyük çiftli ekran.

Görsel olarak birleştirilen 10,25” dijital gösterge paneli ve merkezi dokunmatik ekran, şık bir görünüm oluştururken bölünmüş ekran özelliği sayesinde üst düzey kullanım kolaylığı sağlıyor.

Görsel
1120X600 Digital Cluster

10,25” akıllı dijital gösterge paneli.

Kokpite çok daha teknolojik bir görünüm kazandıran 10,25” akıllı dijital gösterge paneli, temel sürüş bilgilerini, en iyi görebileceğiniz yer olan ön ve orta bölümde gösteriyor. Üstelik bu ekranı tercihinize göre değiştirebilir, dijital olarak hızınızı veya SmartSense özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

1120X600 Drive Mode

Farklı deneyimler için üç farklı sürüş modu.

BAYON’un sürüş modunu ruh hâlinize göre değiştirebilir, farklı sürüş deneyimleri için, seçtiğiniz moda bağlı olarak uyarlanmış motor tepkisi, direksiyon performansı ve vites değiştirme noktaları elde edebilirsiniz. Dijital gösterge panelinin renk temaları, seçilen sürüş moduna bağlı olarak değişir; Normal modda mavi, Eco modunda yeşil ve Sport modunda kırmızı

Kişiselleştirilebilen, ince iç tasarım detayları.

BAYON'un iç tasarımında ince detaylarla birlikte kullanılan sakin renkler ve kaplamalar, rahatlayarak sürüşe odaklanmanıza yardımcı olan huzurlu bir atmosfer yaratır. Özenle seçilmiş nötr iç tasarım renkleri ve malzeme seçenekleri, gövde rengi yelpazesiyle maksimum uyum sağlar. BAYON, standart olarak gelen Full Black kumaş iç tasarımın yanı sıra iki renk seçeneği daha sunar.

Siyah Tek Ton
Siyah Tek Ton

Modası geçmeyen, sade, şık ve stil sahibi bir klasik. Sade bir iç tasarım tercih edenler için mükemmel seçim.

Siyah/Bej Çift Ton
Siyah/Bej Çift Ton

Siyah/Bej çift ton kaplama, açık gri kumaş vurgulara ve beyaz kontrast dikişli özel bir koltuk desenine sahiptir.

LED

LED ortam aydınlatması.

Gece yolculukları her zaman özel bir sürüş deneyimi yaşatır. Sofistike ve hassas şekilde ayarlanmış mavi LED ortam aydınlatması, yolculuklarınıza keyifli bir aydınlatma deneyimi katacak.

En konforlu yolculuklar için tasarlandı.

Her yolculukta maksimum konfor sağlayan yüksek kaliteli kumaş koltuklarla, BAYON'da sportiflik ve konfor bir arada.

En

BAYON'u daha yakından keşfedin.

Sportif tasarım, sınıfının en iyisi güvenlik özellikleriyle buluşuyor; son teknoloji bağlantı özellikleri, yolculuğun her anında bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Yeni güç aktarım mekanizması ve şanzıman seçenekleri, keyifli ve sürdürülebilir bir sürüş deneyimi sunuyor. BAYON, tüm bu özellikleriyle segmentinde standartları belirliyor.

Bize Ulaşın

Hyundai Atmaş Plaza

ZAFER MAHALLESİ İSTANBUL CAD. NO: 38 A ÇORLU/TEKİRDAĞ

Krokimiz için tıklayınızKrokimiz için tıklayınız. 0 282 685 44 400 282 685 44 40 0 282 685 44 410 282 685 44 41 0 282 685 44 420 282 685 44 42
Çalışma SaatlerimizÇalışma Saatlerimiz

Haftaiçi 08:30 - 18:15
Cumartesi 08:30 - 16:00
Pazar 10:30 - 18:00

KAPALI